באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

אילו סוגים של מתקנים מתנפחים להשכרה קיימים?

אין ספק כי הבחירה להשכיר מתקנים מתנפחים ולשלבם בכל סוג של אירוע – יומולדת, בר/בת מצווה, קרנבל, פסטיבל ואפילו חתונה משדרגת באופן בלתי רגיל את האירוע, מכניסה לו צבע, אנרגיות טובות והרבה כייף. מצד אחד ההורים מאושרים כי לילדים יש תעסוקה לאורך כל האירוע, הם מוציאים אנרגיות ובאים באינטראקציה עם ילדים אחרים ומצד שני הילדים בעצמם כל כך עסוקים בפעילות כך שהחיוך לא יורד להם מהפנים. אז אם מתכננים אירוע – גדול, בינוני או קטן, מתנפחים להשכרה היא הדרך המופלאה, המקורית ובקיצור המושלמת להקפיץ את האירוע שלכם בכמה רמות למעלה.

אז אילו סוגים של מתקנים מתנפחים להשכרה קיימים?

קיר טיפוס – אם אתם מחפשים מתקן מתנפח שהוא חוויה אקסטרימית מיוחדת לילדים – קיר טיפוס זו התשובה. על קיר הטיפוס הילדים הקטנים והגדולים מטפסים, כאשר לרוב מדובר באתגר יוצא דופן שגורם להפעיל את השרירים ואפילו לחשוב. על המתקן עצמו כמובן שגם אפשר לקפוץ ולהשתולל כמו בכל מתקן מתנפח אחד. שילוב בין הוצאת אנרגיה לבין אתגר עם קצת מוזיקה הופכת את קיר הטיפוס לאחד המתקנים הכי פופולאריים באירועים. קיר הטיפוס מתאים לילדים מגילאי  5 ומעלה, אך דורש השגחה ומפעיל.

אתגרון מתנפח – האתגרון הוא סוג של מבוך גדול מתנפח בו הילדים הולכים לאיבוד. אפשר לשחק בו מחבואים ולנצל את כל החורים והמעברים המשולבים בתוך האתגרון. למעשה, האתגרון מחולק לשני חדרים והוא מציב בפני הילדים אתגר שכן עליהם למצוא את הדרך הראשית בחזרה מהמבוך. האתגרון מתאים לגילאי 3 ומעלה.
טרמפולינה – זה המקום להוציא את כל האנרגיות שקיימות. לקפוץ, לקפוץ ושוב לקפוץ. הטרמפולינה היא מתקן מתנפח מופלא שמאפשר לילדים לשמוח ולשחק על הטרמפולינה.

יש עוד המון סוגים של מתקנים כמו למשל צינורות מעבר, סולמות, מתקנים מתנפחים לבריכה משולבים מים, מגלשות ועוד. אפשר להפיק מסיבה יוצאת דופן בשילוב עם מתנפחים, רק חשוב לזכור שעל כל מתקן יש כמות מוגבלת של ילדים שיכולים לעלות עליו בו זמנית, וחשוב מאוד לשים לב לזה.

LEAVE A RESPONSE