באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

אמן חושים

קוסם

כששומעים את הביטוי אמן חושים, מיד חושבים על מישהו עם כוחות על, ממש כמו דמות מטרילוגיית הסרטים X-MAN אדם, שיכול לקרוא מחשבות, שיש לו יכולת לטלפתיה, וחוש שישי מאוד מפותח. מיהו אמן החושים? ומה סוד הקסם מאחורי המופע שלו?

מיהו אמן חושים?

אמן חושים הוא קודם כל אמן של רגשות, אדם, אשר למד טכניקות, שמסייעות לו לזהות את הסאב-טקסט, כלומר את המסר החבוי בכל סיטואציה. הוא ער לרגשות של אנשים, לטון הדיבור, למחוות הגוף, למימיקות הפנים, והוא מתרגל זאת במסגרת יום יומית, הוא ער לניחוחות, אשר מציפים אותו, לקולות, שנקראים בדרכו, הוא לומד להתרכז ולהתמקד בעצמים על מנת לשנות את הצורה שלהם.

אמן חושים, כשמו כן הוא עובד עם החושים, אך עם חוש אחד ספציפי במיוחד, החוש השישי.

מהו החוש השישי?

החוש השישי, הוא חוש, שקיים בכולנו, אבל נדרש לטיפוח ופיתוח, זהו חוש הרגשות, המחשבות, התחושות, הוא זה שקורא ההרגשה, שמתחת לפני השטח, שיודע לחזות, אם בקרוב יקרה אסון, או אולי משהו טוב. הוא זה "שמרגיש", "שיודע מבפנים", נשים וגברים, שמחוברים לצד הרגשי שלהם, ומודעים לרצונות ולצרכים שלהם, חווים אותו יותר ויותר, ואף יכולים להסתמך עליו כחלק מתהליך של קבלת החלטות.

מה סוד הקסם מאחורי המופע של אמן החושים?

מופעי אמן חושים, תמיד מפתיעים כל פעם מחדש, באשר ליכולת הווירטואוזית שלו לגלות את כל הצפונות. למשל, אם אמן חושים ישאל מישהו אודות משהו, וזה ישיב לו 4 2 תשובות, שמתוכן רק אחת נכונה. אמן החושים, ידע לזהות עלפי מימיקות הפנים ומחוות הגוף, מהי התשובה הנכונה. הקהל יחשוב, שמדובר בקסם, אך למעשה, כמו כל דבר אחר, מדובר בטכניקה.

סוד הקסם הוא בראיית הנסתר

סוד הקסם במופעי אמן חושים הוא היכולת לראות את הנסתר, ולהפוך אותו לגלוי. מגיע אדם חיצוני לחלוטין, שאינו מכיר את המשתתפים מהקהל, ומשקף להם את הרגשות והתחושות שלהם באמצעות טריקים, שאילת שאלות ותרגילים. אלו חושבים, שמדובר בהטיה או אולי בהטעיה, ומופתעים כל פעם מחדש לגלות, שיש שמישהו הצליח לראות "מתחת לעורם". וזוהי גם הנקודה המרכזית.

מתי התפעלתם לאחרונה?

כנראה, שבעידן המודרני, בו אנו מוצפים בגירויים ויזואליים, דווקא מופע של אמן חושים, דורש מאתנו להפנות מבט אחר, כללי יותר אל החלל, מאט את הקצב ואף עוצר אותו, מאפשר לנו להעלאות בקרבנו רגשות של פליאה! שמחה, הפתעה, ואילו רגשות מרוממים מאוד וחיוביים, שמשפיעים על מצב הרוח הטוב, ובטח שעל ההנאה מהערב.

לסיכומו של עניין אמן חושים ידוע לכולנו כאדם שקורא מחשבות, ומומחה בטלפתיה והזזת חפצים. אך למעשה אמן חושים, הוא אמן של רגשות, אשר מבצע שימוש בטכניקות מובנות, כדי לדעת את מה שניסיתם להסתיר.

לפרטים נוספים על אמן חושים  צרו קשר דרך האתר