באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

(תמונה ראשית באדיבות timesofisrael.com)

מחלת ה-ALS (ניוון שרירים) מקבלת הרבה מאוד תהודה בזמן האחרון תודות לאתגר הקרח ששוטף את העולם כולו. כמו בכל דבר שעולה לכותרות גם לנושא הזה, שלכאורה מקובל על הכול, יש מתנגדים, אבל זה לא שובר את מקדמי הקמפיין ובוודאי שלא מרפה את ידיהם (או את דליי הקרח הקפואים) של מפורסמים, ביניהם: גל גדות, רני רהב, אייל גולן, אורי פפר, גיא לרר ועוד סלבים בקליברים שונים.

אתגר הקרח שנטלה על עצמה גל גדות יצר הרבה מאוד רעש ולא רק אצלנו, בישראל. היא עשתה את אותו אתגר בעצמה, בארצות הברית. צילמה והעלתה לאינסטגרם שלה, כשהיא ליד בריכה פרטית גדולה ועם הרבה רצון טוב לקדם את הנושא. גל יפה כתמיד, אצילית ופוטוגנית, אבל השוס או הגימיק, תלוי איך אתם רוצים להסתכל על זה, הוא ללא ספק העובדה שגל שלנו אתגרה את וונדר וומן המקורית. כידוע, גל גדות עומדת לשחק את וונדר וומן בסרט הוליוודי שכבר מדברים עליו זמן רב והציפיות ממנו גבוהות.

לינדה קרטר משתתפת באתגר הקרח

לינדה קרטר היא היא וונדר וומן המקורית שכולנו אהבנו לאהוב ולמרות שהיא כבר לא צעירה כשהייתה היא נענתה לאתגר של גל גדות, התייחסה אליה באופן אישי כאשר עשתה היא את האתגר ואף אתגרה את חברותיה.

בסרטון הבא ניתן לראות את לינדה קרטר (וונדר וומן האוריגינלית) נענית לאתגר הקרח של גדות:

גל גדות נמצאת ממש בימים אלו בארצות הברית מאחר והיא משתתפת בשובר קופות פוטנציאלי נוסף – בסרט "באטמן נגד סופרמן" ונראה שגל שלנו הולכת לכבוש את עולם גיבורי העל האמריקני כולו.

לגל יש כבר לא מעט ניסיון בסרטי אקשן, למי שהספיק לשכוח היא שיחקה בסרט מהיר ועצבני 6 ובעוד סרטים בסדרה שם היא גילמה את ג'יזל. בסרטון הבא מספרת גל למראיינת על הדמות הנשית והעצמאית ששיחקה בסדרת סרטי מהיר ועצבני:

ולמרות שאנחנו הישראלים אוהבים את גל, מאוד מפרגנים לה על ההצלחה הבינלאומית ועל בחירתה לוונדר וומן, יש לא מעט מצקצקי שיניים באמריקה ובעולם שחושבים שהיא לא הבחירה הנכונה.

בסרטון הבא בחור נחמד מציג את הטיעונים שלו מדוע גל היא לא הבחירה האידיאלית לשחק את וונדר וומן. לטענתו היא אמנם אקזוטית ויפה אבל חייבת לאכול משהו… הוא ממליץ לה על תזונה עשירה בפחמימות, על העלאת מסת השריר ועל הפטרות ממראה ה"הרואין שיק". יש לו גם כמה הצעות משלו למי שכן צריכה לשחק את וונדר וומן:

מה שבטוח הוא שהמפיקים והמלהקים ההוליוודים לא ממש הקשיבו להמלצות של הבחור מהסרטון, וגל גדות תהיה וונדר וומן על אפו ועל חמתו. כל מה שנשאר לנו זה לחכות בסבלנות ולקוות שהבילד-אפ המטורף לסרט יממש את עצמו.

Tags:
מירב כותבת ועורכת תוכן בכירה במגזין Rtcles.
View all posts

LEAVE A RESPONSE

אולי יעניין אתכם גם