באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

בר רפאלי מעטרת את הכותרות הראשיות ואת טורי הרכילות בכל ימות השנה, אבל כשיש מלחמה או מבצע בישראל אנחנו תמיד שומעים עליה קצת יותר ואת הרכילות המפרגנת מחליף קול צורמני של ביקורת כלפיה. בתקופות של מלחמה אנחנו לא מקבלים אותה בביקיני קטנטן או בצילומים באיזה חוף מרוחק ואקזוטי כי אם את בר רפאלי בגרסת "צוק איתן".
בר, שבדרך כלל מבלה את חופשת הקיץ שלה בחוץ לארץ, החליטה שאת הקיץ הזה היא עוברת בישראל. גם היא רצה מממ"ד למקלט וגם היא לא הצליחה להוריד את העיניים מהמסך הקטן שמדווח על כל יירוט ונפילה.
כמו כולנו גם היא מנסה לשמור על שגרת עבודה; את קמפיין החורף להודי'ס היא המשיכה לצלם תחת איום הטילים ולצד הפרטנר שלה לקמפיין רד אורבך (מרד בנד). הלוקיישן שהיה במקור השתנה ועבר למקום שבו יש מרחב מוגן. חשוב לציין שלרד אורבך לא נתנו לדבר בתקופת המלחמה, כי ההערות הציניות שלו עלולות "לערער" את המצב הביטחוני ולהשפיע על המוראל בישראל, אבל בר רפאלי למודת הקרבות לא מפחדת לדבר.
היא העבירה סרטון מיוחד שמיועד לחיילי צה"ל ולתושבי הדרום ובו היא תומכת בחיילים צה"ל ומחזקת את תושבי הדרום, ובסטטוסים שונים מוצאים את ההשתתפות שלה בצער של המשפחות השכולות. אבל כשמדברים איתה מבינים שהיא לא אומרת את כל שעל ליבה. לטענתה היא לא מפסיקה לקבל איומים בוטים והיא עושה צנזורה עצמית שתמנע התלקחויות מיותרות. והרי בר רפאלי כבר למודת ניסיון בנושא הזה.
כשחשבו לגייס את בר רפאלי לצורכי ההסברה הישראלית בעולם, היו לא מעט אנשים שביקשו לחשוב על זה פעמיים. כך למשל משרד החוץ הישראלי ותת האלוף פולי מרדכי, ששימש דובר צה"ל טענו:
זה יהיה מסר שלילי לחברה הישראלית אם בר רפאלי תהיה חלק מההסברה הישראלית, וזאת מאחר שהיא לא התגייסה לצה"ל. זה היה ב-2013 ולמרות שבר רצתה להיות חלק מההסברה הישראלית – בהתנדבות!!!!, הגופים הישראלים הרשמיים החליטו לוותר על שירותיה.

התגובה של בר רפאלי לא אחרה להגיע. היא לא נבהלה והבהירה שלמרות הביקורות הקשות נגדה היא ישנה טוב בלילה. היא אמרה שהיא רגילה לביקורות והם מנת חלקה, לצד הביקורות הטובות והמפרגנות. לבסוף אף איחלה חג שמח לדובר צה"ל דאז פולי מרדכי.

רק במאי השנה, כמה דקות לפני המלחמה נוכחית, קומץ של לאומנים דתיים קיצוניים, ניסה להצית שלט שהתנשא לגובה של 25 מטר של בר רפאלי בצומת גלילות בפעם השנייה ובמקומו ריססו "עם ישראל חי". כך שאפשר לראות שלא קל להיות סלבריטי בישראל… ובוודאי שלא בעת מלחמה, אבל בר רפאלי מדגימה לנו פעם אחר פעם שהיא לא פחות מצוק איתן.

המאמר נכתב בשיתוף עם אתר הפטריה – www.pitria.com

Tags:
מירב כותבת ועורכת תוכן בכירה במגזין Rtcles.
View all posts

LEAVE A RESPONSE

אולי יעניין אתכם גם