באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

סובלים מריח בבית? יש לנו כמה טקטיקות עבורכם: וופורייזר, מאוורר ועוד

כנראה שאבא שלי צדק, לכל מטבע יש 2 צדדים. מצד אחד עישון קנאביס הוא נהדר. אך מן הצד השני, לפעולת העישון מתלווה תופעה לוואי לא פשוטה בכלל – הלוא זהו הריח החזק שנוצר עקב שריפת הקנאביס.

הריח הזה הוא בעוכריי כל מעשן קנאביס כמעט, ועד שלא תהיה בישראל מדיניות רשמית של אי הפללה נאלץ להחביא את עובדת היותנו צרכני קנאביס ולהסתיר עד כמה שניתן את הריח החזק שנלווה לעישון.

חוקי או לא, זה עדיין מסריח

אבל גם אם אנחנו לא חייבים להסתיר את עובדת היותנו צרכני קנאביס, למשל אם יש לנו רישיון לקנאביס רפואי, הריח עדיין נמצא שם. הריח נדבק לקירות, לבגדים שלנו, לשטיח, לוילונות וגם לרהיטים. למרבה המזל יש כמה טקטיקות יעילות להפחתת הריח הכה דומיננטי של הקנאביס בחדר. הנה כמה מהן:

טקטיקה 1#: וופורייזר

לא בכדי מיקמנו את מכשיר הוופורייזר בראש רשימת הטקטיקות להעלמת ריח הקנאביס. בחרנו בו במקום הראשון כי וופורייזר לא עוזר לנו למזער את הריח, הוא מראש מפיק הרבה פחות ריח מעישון או באנג. כאשר משתמשים בוופורייזים אנחנו למעשה מחממים את הקנאביס לטמפרטורה שהיא נמוכה משמעותית מזו שאנחנו מחממים כאשר אנחנו מורידים ראש או לוקחים שאיפה מג'ויינט, ועל כן הריח שמופק מהוופורייזר הוא ממילא מזערי יותר. זו גם הסיבה שניתן היום לראות אנשים ברחוב צורכים קנאביס באמצעות וופורייזר, לא ניתן להריח מה צרכני הוופורייזרים מאדים, כי מכשיר האידוי מחמם את הקנאביס לטמפרטורה נמוכה שאינה מפיקה ריח דומיננטי.

איש מעשן

טקטיקה 2#: מגבת רטובה ומאוורר

הטקטיקה הבאה יכולה לעורר נוסטלגיה בקרב המבוגרים יותר שזוכרים את מלחמת המפרץ. במלחמה ההיא פיקוד העורף הורה לנו לאטום את החדר עם מסקינטייפ וניילונים אך גם הורו לנו לשים מגבת רטובה בחריץ הדק שבין הדלת לרצפה, כך שלא ייכנס גז במידה וסאדאם חוסיין יחליט לשגר אלינו טיל שראשו נושא גז. היום, אנחנו מאמצים את הנחיית פיקוד העורף לצרכינו. אם תשימו מגבת רטובה מתחת לדלת של החדר שבו אתם מעשנים, אז הריח של הקנאביס לא יופץ לכל הבית ואם תוסיפו לזה מאוורר באזור החלון שמעיף את האוויר מן החדר החוצה, הרי שיש לכם כאן טקטיקה נהדרת להפחתת ריח הקנאביס בבית.

השאיפה למצוינות: 5 סיבות טובות לצריכת קנאביס בוופורייזר

טקטיקה 3#: מטהרי אוויר

מטהרי אוויר יכולים אף הם לעזור לנו במלחמה כנגד ריח הקנאביס. יש מבשמי אוויר וגם מטהרי אוויר, וביכולתם לעזור לנו לטשטש את עקבות ריח הקנאביס באוויר. זה אמנם לא הפתרון האידיאלי, אבל אם תטהרו את האוויר לאחר העישון עוצמת הריח בהחלט תפחת.

ריחני

טקטיקה 4#: מטהרי ריחות ייעודיים

תעשיית הקנאביס נמצאת בתנופה שטרם ידענו, באקלים שכזה די קל למצוא אקססוריז כגון מטהרי אוויר ייעודיים לצרכני קנאביס. מטהרי אוויר אלו הם טובים יותר ממטהרי האוויר המסורתיים לבית. יש למטהרים האלו מסננים, מאווררים ומנטרלים שעושים את העבודה היטב. תוכלו להתלבט בין ג'ל לבין ספריי, בין מאוורר לבין סארום, בין שרשור לפילטר פחם. שימו לב, יש מטהרי ריחות מקצועיים שלא רק מטשטשים ריחות כי אם מוסיפים ריחות נעימים לחדר, ביניהם: ריח תות, מנטול, מלון או ריח טבעי.

Tags:
מירב כותבת ועורכת תוכן בכירה במגזין Rtcles.
View all posts

אולי יעניין אתכם גם