באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

מבנים ניידים – לעבור מיקום עם הבית

מבנים ניידים

מבנים ניידים ידועים כמבנים הבנויים בבנייה קלה ממרכיבים המיוצרים לפני ההרכבה ולאחר מכן מורכבים. מבנה כזה, למרות שבדרך כלל נשאר עומד על תילו היכן שנבנה, יכול במידת הצורך להתנייד ממקום למקום על ידי פירוק כל הרכיבים והעברתם למיקום אחר.זה פשוט כמו שזה נשמע, מעמיסים את הבית על המשאית ועוברים דירה.

מבנים ניידים – יותר מבקתה מפלסטיק

למרות הצורה המעניינת שבה נבנים בתים אלה, הם עמידים לא פחות ממבני בטון רגילים. למעשה, מבנים ניידים מתהדרים בחומרים משובחים בדרך כלל ובאמצעי בידוד מצוינים.  העומדים איתן בפני כל מזג אוויר, ביופי מושלם ובאווירה מחממת.

היתרון הגדול במבנים ניידים הוא שהם קלים מאוד לעיצוב, כל דבר העולה על הדמיון הוא אפשרי והאדריכל יכול להוסיף ולחסר כאוות נפשו, החל בגדלים שונים וכלה בצנרת וחשמל, הפשטות של הבית הופכת את הבניה בו לקלה הרבה יותר, ועל כן את האפשרויות לרבות הרבה יותר.

החומרים המרכיבים את חלקי הבית הם מהחזקים והאיכותיים ביותר על מנת להגיע למצב של חוויה אידיאלית בתוך הבית, בדרך כלל החומרים כוללים פלדה, אלומיניום ועוד, ממולאים על פי רוב בחומרי בידוד כמו גבס או פוליסטירן ושאר חומרים פלסטיים משובחים.

מחירי מבנים ניידים הינם זולים בהרבה ממחירי בנייה רגילה, מהחומרים ועד כוח העבודה. אין צורך בצוות מיוחד לייצור כל חומר או להרכבת כל חלק, הכול מתבצע באותו מפעל וכך חוסך משמעותית בעלויות. כמו כן, המחיר מתומחר מראש ולא קיימות תקלות העלולות לעכב או לייקר את הבנייה.

בניית המבנים הקלים היא המהירה ביותר מכל שיטות הבנייה. לאחר שהחומרים נמצאים באתר הבנייה, הדבר עשוי להימשך אפילו שעות ספורות. בניגוד לבנייה רגילה המצריכה חודשים, במקרה המהיר ביותר. לא קיימים כל עיכובים במהלך הבנייה הפשוט יחסית.

חשוב לדעת, הרכבת וייצור מבנים ניידים הינה ידידותית לסביבה ולא מצריכה שימוש בחומרים מזיקים, מכולות פסולת או מכשור כבד – עוד יתרון קטן שכדאי לזכור.

מבנים ניידים – מי עושה את זה?

קיים מספר לא מבוטל של חברות העוסקות בסוג זה של בנייה, אלא שבחירת החברה המתאימה היא מלאכה הצריכה להתבצע בזהירות מרבית. רצוי לברר היטב בטרם נבחר את היצרן שלנו, בכדי לא לגלות תוצאות מאכזבות.

מטבע הדברים, חברה הקיימת זמן רב, רכשה מן הסתם את הידע המתאים בכדי לספק את התוצאות המבוקשות. חברה יקרה, עשויה לספק חומרים יותר איכותיים. אך הדרך הטובה ביותר היא לבחור חברה היא לבקר במבנים אשר נבנו על ידי אותם יצרנים, לשמוע ביקורות ולקבל תחושה של הבית, חשוב להבין מי יהיה זה שיבנה לכם את המבנה הנייד שלכם.

למידע נוסף אודות מבנים ניידים

LEAVE A RESPONSE