באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

ילדה עם זר פרחים

מסיבת דוגמניות

ילדה עם זר פרחים

אל לנו לשכוח שגם כשאנו היינו ילדות קטנות ואף מתבגרות ההינו אוהבות להתלבש, להתאפר ולהתגנדר בדיוק כמו אמא שלנו. ההינו נוהגות ללבוש את השמלות של אמא, מבקשות להתאפשר כמותה וההינו מתהלכות בבית כדוגמניות שזה הרגע צועדות על המסלול.

"אלחנן בר" מזמין אתכם ההורים להגשים לביתכם היקרה את החלום ביום הגדול שלה – ביום הולדתה, בה היא תזכה לחוות את החוויה להיות דוגמנית ליום אחד. במסיבת דוגמניות בה ילדת היומולדת מזמינה את חברותיה הקרובות וכולן נהנות מחגיגה אופנתית ומחוויה כיפית ובלתי נשכחת. בטרם הגעתן של החברות לחגיגת היום הולדת, ילדת היום הולדת זוכה לפינוק אישי ומיוחד הכולל תלבושות אופנתיות, איפור מיוחד ואף זוכה ילדת היום הולדת לבוק צילומים.

במראה אופנתי של דוגמנית תוכל ילדת היום הולדת לקבל את פניהן של חברותיה וכולן תוכלנה להתחיל בחגיגה.

במסיבת דוגמניות תוכלנה הבנות ליהנות מעמדות מפנקות הכוללות עמדת בישום, מניקור ומריחת לק, עמדת סטיילינג בה תוכלנה הבנות להתהדר במגוון פרטי לבוש ואקססוריז אופנתיים ומרשימים הכוללים: משקפיים, צעיפים, כובעים, תיקים תכשיטים קעקועים ועוד.

במהלך מסיבת הדוגמניות תערך תצוגת אופנה באווירה מרשימה ומיוחדת בה ילדת היום הולדת תזכה לצעוד לבדה על שטיח אדום ולאחריה תתלווינה שאר הבנות המוזמנות ובסיום הצעידה במסלול תיזכנה הבנות לצילום מזכרת עם ילדת היום הולדת – מזכרת מאירוח ייחודי ומיוחד.

במסיבת דוגמניות תוכלנה הבנות ליהנות ממסיבת ריקודים וממוסיקה עכשווית וסוחפת שבסיומה ייערך טקס מיוחד בו ילדת היום הולדת זוכה למיטב הברכות והאיחולים המשלב בתוכו את הצגתה של העוגה מעוצבת המלווה בהבעת משאלה של החוגגת.

"אלחנן בר" מזמין אתכן הבנות ליהנות ממגוון עשיר של סגנונות לחגיגית יום הולדת ייחודית ומהנה הכוללים:
– מסיבת פיות
– מסיבת נסיכות
– מסיבת פיג'מות
– מסיבת פינוק וספא
– מסיבת הישרדות
– מסיבת איפור

בכל אחת ואחת מהאפשרויות, ילדת היום הולדת זוכה לפינוק וליחס אישי ומיוחד, אשר יגרום לה להרגיש הכי מיוחדת והכי נערצת.

להפעלות יום הולדת נוספות לחצו

LEAVE A RESPONSE