באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

סאפ: לגלוש עמוק ורחוק על הגלים

זהו הסיפור המלא של הספורט הימי הטוב ביותר באולם: סאפ. או גלישת מים, למי שמתעקש על עברית. קחו אתכם כמה חברים וצאו לחוויה מדהימה של תפיסת גלים. ואל תשכחו להגיד תודה לחנות שמכרה לכם את הציוד המתאים.

סאפ הוא ספורט שמאפשר לכם לחיות על הקצה ולחוות את הריגושים שיגרמו לכם להתאהב במים, ברוח, בשמש, בגשם וכמובן בגלים ובעצמכם. למה לא. לפני שתבינו איך זה קרה, תהפכו למכורים. יותר מהר. יותר חזק. אתם הכי חיים שיש

אלופי עולם בסאפ. כן. אתם

חופים דרומיים, חופים צפוניים, בכל מקום בו הרוח נושבת מספיק חזק, שם גם אתם נמצאים. המעודדים נשארים על החוף וצופים בכם בהשתאות. באמת שאין יותר טוב מהסרט, סליחה, מהספורט הזה.

לאחר ההתחלה המקרטעת אך העקשנית, וכעבור מספר לא מבוטל של נפילות קורעות מצחוק למים, תצליחו לגלוש מעליהם במקום בתוכם. וזוהי חוויית על!

עם רכישת המיומנות המספקת, מצאו את החברים השותפים לאהבת הגלישה במים וצאו לחופים מרוחקים, אם אפשר סודיים, בהם אפשר לגלוש כמו תותחים. כי מהרגע שתפסתם את העניין, לא תוכלו לחכות עד שתהפכו לאלופי סאפ.

השחר מקדם את פניכם לקראת יום נוסף בגן עדן. זה הזמן להתמסר

בלי מעצורים ובלי שיקולים. לא יהיו לכם הרבה הזדמנויות כאלו בחיים, נכון? קחו את הביגוד המשונה שלכם והציוד המתאים, ובלי למהר צאו לטיול סאפ בלי לחשוב יותר מדי. מספיק ויתרתם בחיים.

זה הזמן שלכם לקום מוקדם בבוקר ולדהור לקראת עוד יום נוסף בגן עדן. רוב הסיכויים הם שמחר הגלים כבר יהיו רדומים ולא מרגשים. במיוחד אם אתם גולשים בארץ ולא בחו"ל.

עם החברים המתאימים לצדכם, עמדו על קצה החוף האהוב עליכם, והתבוננו על הגלים המושלמים שמגיעים לשישה מטרים. כלומר, בהנחה שאתם עומדים על אחד החופים בהוואי. כדי לצאת לגלישת סאפ בארץ, כל מה שאתם צריכים זה ימים עם מספיק רוחות שנושבות בערנות.

גם לגלים רדודים יש זכות קיום אבל אתם צריכים את הגלים הגבוהים כדי לעוף

כי כדי ליהנות כמו שצריך מהגלישה, יש שני תנאים עיקריים שצריכים להתקיים: מספיק רוח ומספיק גלים. זה הכול. ואי אפשר לטעות עם הגובה הנכון של הגלים או העוצמה המספיקה של הרוח. המים עפים עליכם מכל מקום ואתם כבר לא יכולים להמתין עד שאתם מנסים לגלוש עליהם. יותר מהר, ויותר גבוה.

אם אתם גולשים עם חברים, חשוב שתקפידו על כללי זהירות חשובים כמו לא להתנגש זה בזה, ולא לגרום לפציעות.

גלשנים מתקדמים ומיומנים יכולים לגלוש אפילו יותר מארבע שעות רצוף, אבל חשוב להקפיד לתת כבוד גם לכל הגולשים האחרים לידכם. אם אתם גולשי מים מיומנים, אתם יכולים לייצג את השיטה הנכונה לעשות סאפ.

בלי בעיות בלי נפילות. רק עם התלהבות ונחישות

באיזה שהוא שלב, זה ייראה לכם כאילו יותר ויותר אנשים מתחילים ליהנות מסאפ ולחפש את הגלים המדהימים. ככל שתתמכרו יותר, כך תגלשו יותר. עד אפיסת כוחות. למי אכפת.

מירב כותבת ועורכת תוכן בכירה במגזין Rtcles.
View all posts

אולי יעניין אתכם גם