באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

5 הסרטים הכי טובים של אדם סנדלר

(קרדיט לתמונה: schmoesknow.com)

הוא משלנו (יהודי), הוא מצחיק אותנו כבר שנים, הוא שחקן, קומיקאי, מפיק, תסריטאי והוא מוכשר בטירוף – אדם סנדלר.
לרגל החגים הבאים וקרבים החלטנו לעשות רשימת סרטים מאורגנת מבית היוצר של אדם סנדלר. הסרטים שלו מתאימים כמעט לכל גיל, אז אם אתם מוצאים את עצמכם משועממים בתקופת החגים, הנה רשימה שכדאי לכם לקרוא ולהעמיק בה.

האפי גילמור (גילמור המאושר או Happy Gilmore)

בסרט הזה מתחיל סנדלר, כוכב הוקי לשעבר, ללמוד גולף באופן מקצועי על מנת להציל את ביתה של סבתו. ההומור בסרט הזה כולל סלפסטיק, בדיחות ומצבים קומיים. מבקרים רבים לא תמיד מבינים את אדם סנדלר, אבל אם אתם מעריצים אתם תמותו על הסרט הזה.
לצפייה בטריילר של הסרט Happy Gilmore:

זמר החתונות (The Wedding Singer)

עוד קומדיה נפלאה של אדם ואחת המוערכות ביותר שלו. הסרט מגולל את סיפורו של זמר חתונות מאוהב, שיוצא למסע על מנת להציל את אהובתו ולמנוע ממנה מלהתחתן עם ארוסה. הסרט נהדר ומשובץ בו פסקול מדהים של שירי שנות ה-80.
לצפייה בטריילר של הסרט The Wedding Singer:

אל תתעסקו עם הזוהן (You Don't Mess with the Zohan)

אם אתם ישראלים ואתם אוהבים לצחוק, אתם תאהבו את הסרט הזה בוודאות. הסרט פורש את עלילותיו של חייל ישראלי ששרת בצה"ל וחולם להגשים את הפנטזיה שלו – להפוך לספר מצליח בתפוח הגדול (ניו יורק). הסרט הזה נוגע בנושאים מאוד קרובים אלינו ביניהם הסכסוך הישראלי-פלסטיני.
לצפייה בטריילר של הסרט You Don't Mess with the Zohan:

מוכה אהבה (Punch-Drunk Love)

זו לא קומדיה רגילה של אדם סנדלר. בסרט הזה אפשר לראות את סנדלר כשחקן אופי בעל רבדים ועומקים חדשים. הגיבור, מנהל מפעל קטן, המפתח אובססיה לאיסוף תלושים שיזכו אותו בטיסות. הוא בורח מקשר עם נשים, אבל נשלט על ידי אחיות שכל הזמן מנסות "לסדר" לו בחורות. לבסוף הוא מוצא את האחת ויעשה הכול כדי לזכות בה.
לצפייה בטריילר של הסרט Punch-Drunk Love:

בילי מדיסון (Billy Madison )

זה נחשב לסרט הפריצה של אדם סנדלר, והוא גם כתב את התסריט שלו בשיתוף עם טים הרליהי. בסרט הזה ההומור הילדותי של אדם בא לידי ביטוי במלוא העוצמה. מה קורה שם? הגיבור חוזר לספסל הלימודים כדי לזכות בחברה של אבא שלו, בדרך הוא כמובן נדלק על המורה. הסרט זיכה את סנדלר בפרסים והוא מתאים לאוהדים השרופים שלו, אבל לא רק.
לצפייה בטריילר של הסרטBilly Madison:

50 דייטים ראשונים (50 First Dates)

סרט נוסף שבו סנדלר ודרו ברימור מככבים. הסרט מגולל את סיפורו של רודף שמלות שלפתע מתאהב בקורבן של תאונת דרכים שמתעוררת כל יום ללא הזיכרון שלה. המצב הזה מאלץ אותו לזכות בליבה מדי יום. סרט נפלא להעביר איתו את הזמן.
לצפייה בטריילר של הסרט 50 First Dates:

שיהיה חג שמח!

Tags:
מירב כותבת ועורכת תוכן בכירה במגזין Rtcles.
View all posts

LEAVE A RESPONSE

אולי יעניין אתכם גם