באנר דודי שרון

Rtcles

דברים שמעניינים אנשים

פרגולות אלומיניום, לכל עונה ולכל צורך

תשאלו כל מי שמכיר אותי והוא יגיד לכם שהחברה הכי טובה שלי בעולם היא השמש. אין מה לעשות, אני ילדת קיץ, נולדתי בקיץ, הדבר החביב עליי זה ללבוש בגדים קלים ואווריריים ככל האפשר, לחוות כמה שיותר אור יום, ללכת לים ולהרגיש את חום השמש על עורי. עם זאת, אפילו לי ברור שיותר מדי שמש (אוקיי, מודה, יש כזה דבר יותר מדי שמש) עלול להזיק או לפחות להפריע בסיטואציות שאינן לשכב פרקדן עם בגד ים ולהשתזף. במיוחד כשנחמד בחוץ ורוצים לאכול ארוחת צהריים בחצר או אפילו סתם קפה ועוגה במרפסת. במקרים אחרים מדובר באימון גופני או תליית כביסה, ואז בכלל אין ספק שחייבים אזור מוצל. ואיך שכחתי, גשם. כן, גם גשם לא חייב למנוע מכם את כל הפעולות הללו. איך? התשובה הברורה לכל הסיטואציות הללו, היא כמובן התקנת פרגולה.

יש המון סוגים של פרגולות, פרגולות אלומיניום או מתכות אחרות, עץ, פלסטיק, חשוב בעיקר שהיא תוכל למנוע גם את השמש מלקפוח מעל ראשכם וגם את הגשם מלהרטיב או להזיק. הפתרון השכיח והמומלץ ביותר, ברוב המקרים, הוא פרגולות אלומיניום. קיימות היום פרגולות אלומיניום מעוצבות ונהדרות בשלל צורות ולשלל צרכים שיכולות להתאים בדיוק לחצר או למרפסת שלכם. יש אפילו פרגולות אלומיניום דמויות עץ, כך שאם אתם חובבי עיצוב חמים וביתי כמו שעץ בדרך משרה, אלה בדיוק הפרגולות בשבילכם. אז אם החלטתם ללכת על פרגולת אלומיניום, איך תצליחו לבחור נכונה מבין המבחר הגדול של פרגולות שיש לשוק להציע?

ובכן, ידוע שלפני הכל, יש לבחון היטב את הצרכים שלכם ולדייק את מה שמתאים לכם ולבית שלכם. האם הפרגולה מיועדת לחצר? האם מיועדת למרפסת? מה הגודל המבוקש והאם אתם זקוקים לפרגולה שקל ונוח לסגור ולפתוח בזריזות או שמא אתם רוצים אותה שם פתוחה ומגנה מנזקי מזג אוויר בכל עת ובכל עונה? חשוב מאוד לבדוק מה בדיוק אתם צריכים ומחפשים ולחשוב על זה היטב. לעתים ישנן סיטואציות שלא נלקחות בחשבון ומתגלות רק אחרי רכישה והתקנה וזה לכל הדעות חבל מאוד. כמובן שגם התקציב משחק כאן תפקיד חשוב, לפיכך, צריך לחשוב היטב מהו סדר העדיפויות שלכם.

למשל, עיצוב מרשים ומודרני או פשוט צל? יש אנשים שזקוקים למחסה קבוע רק מעל החנייה, מאחורי הבית, במקום שלא נראה לעין ולשם תתאים פרגולה פשוטה. לעתים, צריך מחסה בחצר או במרפסת שמהווים אזור מרכזי עבור הדיירים בבית ואורחיהם ויהיה להם חשוב שהפרגולה תהיה מעוצבת ונוחה לתפעול.

פרגולות אלומיניום יכולות להגיע במגוון רחב של צורות, צבעים, עיצובים וגדלים ועליכם להחליט מראש מה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. לרוב, פרגולות יכולות להגיע גם עם מנגנון חשמלי (או ידני, אך פשוט לתפעול ברוב המקרים) שיכול לעזור לכם בקלות אם לבחור שמש או צל, גשם או מחסה. אותו מנגנון יכול או לקפל את הפרגולה בצורה מסוימת (תלוי בסוג הפרגולה וכמובן בצרכים שלכם) או לסגור את הרווחים בין השלבים, ממש כמו תריסים חשמליים גדולים. כך או כך, תמיד כדאי להתייעץ גם עם בעל מקצוע שהגיע לבחון את המקום המיועד. בהצלחה!

Tags:
מירב כותבת ועורכת תוכן בכירה במגזין Rtcles.
View all posts

אולי יעניין אתכם גם